FAQ

1. Ako mám postupovať, keď chcem byť oficiálnym členom EisKing TEAM?

Jednoducho na pár klikov cez stránku www.eisking.tv. Vyplň všetky potrebné údaje a vitaj v našom tíme. V potvrdzujúcom emaili ti príde odklik na tvoju digitálnu kartu, ktorá sa aktivuje automaticky v systéme Apple iOS v peňaženke Wallet alebo na Androide cez appku “Your Wallet.” Jedna karta je viazaná na jednu emailovú adresu daného člena.

2. Chcela by som členstvo v EisKing TEAMe kúpiť ako vianočný darček. Ako mám postupovať?

Rátali sme s touto parádnou možnosťou. Pri registrácii stačí odkliknúť ikonu “DARČEK”, vyplníš údaje obdarovaného, ale členstvo bude potvrdené prostredníctvom tvojho emailu a nie jeho. Prekvapenie tak bude zachované a sama rozhodneš o tom, kedy bude darček odovzdaný a následne aj aktivovaný.

3. Prečo sa mi oplatí investovať do EisKing členstva?

Je to na tebe. Ako nášho mechanika ťa to vyjde na necelé 1,60 eura mesačne. Ak využiješ vianočnú akciu, tak celú budúcu sezónu môžeš s nami sledovať ako pilot za menej ako 5 eur mesačne! A za to dostaneš okrem kvalitného obsahu, možnosti interakcie aj ďalšie skvelé benefity vrátane nášho originálneho merchu.

4. Môžem si členstvo zaplatiť aj kryptomenou?

Fíha, tak takto ďaleko ešte nie sme, ale budeme nad tým uvažovať. V súčasnosti prebieha celá transakcia v eurách. To znamená, že pri platbe z Českej republiky sa suma z korún do eur prepočítava podľa aktuálneho konverzného kurzu. Sumy v eurách na stránke sú konečné, bez žiadnych ďalších skrytých či servisných poplatkov a platné na celý rok až do 31.12.2022.

5. Aké ceny sú v avizovanej vianočnej súťaži a kedy sa bude žrebovať?

Kalendár F1 LEGENDS 2022 s podpisom Miku Häkkinena. Šiltovka Josefa Krála priamo z pódia vrátane oficiálneho šampanského Ferrari TRENTO. Podpísaná kniha „Formula 1 – oficiálna história“. Darčekový poukaz v hodnote 150 eur do formulastore.sk a hneď dve hlavné ceny: zájazd na VC Rakúska pre 2 osoby s futbaltour.sk a zájazd pre jedného priamo do nášho formulového štúdia a komentátorskej kabíny. Ale pozor, do vianočnej mega súťaže sú automaticky zaradení iba naši piloti. Žrebujeme 1.1.2022.

6. Znamená to, že všetky EisKing videá budú odteraz uzamknuté pre verejnosť?

Ani náhodou. Vážime si každého formulového fanatika a preto všetky naše videá zostávajú voľne dostupné. Zadarmo a bez zbytočných reklám. Členovia EisKing TEAMu ich uvidia v predpremiére a budú mať možnosť aktívne sa zapojiť do tvorby obsahu.

7. Kedy môžem očakávať kuriéra so štartovacím EisKing balíčkom?

Veľmi dobrá otázka. Vzhľadom na aktuálnu situáciu budeme balíčky posielať pred štartom sezóny 2022.

8. Budú ešte niekedy osobné podujatia EisKing LIVE? Dostanú sa na ne iba členovia tímu?

Hneď ako to spoločenská situácia dovolí sa vydáme na turné po Slovensku a Českej republike. Youtube aj Zoom sú síce super, ale stretnutiam naživo a osobným debatám o našej milovanej efjednotke sa nič nevyrovná. Tak ako doposiaľ bude na každú akciu nutná registrácia. Prednostne dostanú túto možnosť práve naši piloti a mechanici, následne sa systém otvorí aj pre širokú verejnosť.

9. Je počet členov EisKing TEAM nejako obmedzený?

Neplatí pre nás žiaden rozpočtový strop ani reštrikcie Liberty Media. Dokonca ani traťové limity Michaela Masiho. Každý jeden fanúšik je pre nás dôležitý a vítaný.

10. Čo si môžem predstaviť pod personalizovaným videopozdravom?

Predstav si, že tvoj otec je veľký fanúšik F1 a chceš ho na narodeniny naozaj prekvapiť. Dáš nám vedieť aspoň 30 dní vopred a nahráme ti video pozdrav s osobným želaním podľa tvojej predstavy.

11. Prečo je kategória TEAM PRINCIPAL uzamknutá? Čo je to za členstvo?

Aj EisKing TEAM má svoje tajomstvá. Nechajte sa prekvapiť ☺