Ako mám postupovať, keď chcem byť oficiálnym členom EisKing TEAM?

Jednoducho na pár klikov cez stránku www.eisking.tv. Vyplň všetky potrebné údaje a vitaj v našom tíme. V potvrdzujúcom emaili ti príde odklik na tvoju digitálnu kartu, ktorá sa aktivuje automaticky v systéme Apple iOS v peňaženke Wallet alebo na Androide cez Google Wallet. Jedna karta je viazaná na jednu emailovú adresu daného člena.

 

Prečo sa mi oplatí investovať do EisKing členstva?

Je to na tebe. Ako nášho mechanika ťa to vyjde na necelé 3 eurá mesačne. Ak využiješ vianočnú akciu, tak celú budúcu sezónu môžeš s nami sledovať ako pilot za menej ako 6,50 eur mesačne! A za to dostaneš okrem kvalitného obsahu, možnosti interakcie aj ďalšie skvelé benefity vrátane nášho originálneho merchu či možnosti nakupovať vstupenky na EisKing TOUR v predpredaji a so zľavou. Sumy v eurách resp. korunách na stránke sú konečné, bez žiadnych ďalších skrytých či servisných poplatkov a platné na celú sezónu až do 31.12.2023.

 

Chcela by som členstvo v EisKing TEAMe kúpiť ako (narodeninový, vianočný) darček. Ako mám postupovať?

Rátali sme s touto parádnou možnosťou. Pri registrácii stačí odkliknúť ikonu "DARČEK", vyplníš údaje obdarovaného, ale členstvo bude potvrdené prostredníctvom tvojho emailu a nie jeho. Prekvapenie tak bude zachované a sama rozhodneš o tom, kedy bude darček odovzdaný a následne aj aktivovaný.

 

Znamená to, že všetky EisKing videá budú odteraz uzamknuté pre verejnosť?

Ani náhodou. Vážime si každého formulového fanatika a preto všetky naše videá zostávajú voľne dostupné. Zadarmo a bez zbytočných reklám. Členovia EisKing TEAMu ich uvidia v predpremiére a budú mať možnosť aktívne sa zapojiť do tvorby obsahu.

 

Kedy môžem očakávať kuriéra so štartovacím EisKing balíčkom?

Veľmi dobrá otázka. Vzhľadom na aktuálnu situáciu budeme balíčky posielať najneskôr pred štartom sezóny 2023.

 

Čo si môžem predstaviť pod personalizovaným videopozdravom?

Predstav si, že tvoj otec je veľký fanúšik F1 a chceš ho na narodeniny naozaj prekvapiť. Dáš nám vedieť aspoň 30 dní vopred a to vyplnením formulára, ktorý nájdeš na svojom EisKing profile po prihlásení. A my ti následne nahráme videopozdrav s osobným želaním podľa tvojej predstavy.

 

Zakúpil som si členstvo, ako ho aktivujem?

Od chvíle zaplatenia je tvoje členstvo aktívne. Po zakúpení členstva ti príde na tebou zadaný e-mail potvrdenie o objednávke, faktúra, ako aj informácia o tvojom členstve a unikátnom členskom čísle. Zároveň v e-maili dostaneš link, cez ktorý si môžeš stiahnuť svoju digitálnu členskú kartu. Ak si ju uložíš do digitálnej peňaženky vo svojom mobile (Apple alebo Google Wallet), máš svoju digitálnu členskú kartu k dispozícii okamžite.

 

Nedostávam žiadne notifikácie/upozornenia, v čom je problém?

Pri sťahovaní karty ste nepovolili upozornenia/notifikácie.

Odporúčame:

Android:

- Aktualizovať operačný systém Android

- Odporúčame používať aktuálnu verziu prehliadača Google Chrome

- Povoliť notifikácie a upozornenia v Nastaveniach telefónu

- Povoliť notifikácie v nastaveniach prehliadača Google Chrome

- V nastaveniach prehliadača nájdite záložku weby a povoľte notifikácie pre stránku cardsy.app

- Odstráňte digitálnu kartu z Google Wallet a stiahnite si ju znovu

- Pri sťahovaní karty Vám vyskočí hláška o povolení notifikácií. Podľa typu Android zariadenia:

- Ak sa vás spýta Povoliť notifikácie a bude tlačidlo povoliť tak ho stlačte.

- Ak sa vám zobrazí možnosť otvoriť nastavenia, otvorte to a nastavte povoliť  upozornenia/notifikácie

 

iPhone/iOS:

Ak máte kartu uloženú v Apple Wallet, otvorte zadnú stranu karty (kliknite na tri bodky vpravo hore a kliknite na detail karty). Tam nájdete tlačidlo povoliť hlásenia.

 

Mám problém s doručovaním emailov na moju emailovú adresu. Nie sú ani v spame, ako mám ďalej postupovať?

 

Môže byť viacero dôvodov. Najčastejšími dôvodmi nedoručovania e-mailov však sú:

- máš plnú e-mailovú schránku, skús zmazať staré nepotrebné e-maily,

- tvoj poskytovateľ e-mailov blokuje doručenie našich e-mailov. Skús napísať na ich zákaznícku podporu a požiadať o vyriešenie tohto problému,

- omylom si pri registrácii zadal nesprávnu e-mailovú adresu (preklep, y/i, interpunkcia a pod.). Napíš nám zo svojej aktuálnej e-mailovej adresy na info@eisking.tv, uveď svoje identifikačné údaje (meno, priezvisko, dátum zakúpenia členstva (resp. číslo členstva) a my skontrolujeme tvoje údaje v systéme.

- Ak ani jeden z uvedených dôvodov nie je tvoj prípad, spoločne sa posnažíme nájsť vhodné riešenie.

 

Je počet členov EisKing TEAM nejako obmedzený?

Neplatí pre nás žiaden rozpočtový strop ani reštrikcie Liberty Media. Dokonca ani traťové limity riaditeľstva pretekov. Každý jeden fanúšik je pre nás dôležitý a vítaný.

 

Ako si členstvo obnovím? Je obnova členstva automatická? Ako môžem vypnúť automatické obnovenie v prípade, že už si členstvo nebudem chcieť obnoviť?

Členstvo sa predlžuje automaticky. Týždeň pred uplynutím doby platnosti členstva dostane každý člen prostredníctvom e-mailu informáciu o jeho blížiacom sa konci. Ak si neželáš, aby bolo tvoje členstvo predĺžené, zaklikni políčko nepredlžovať členstvo.